Warszawa,
16
lipca
2020
|
12:33
Europe/Warsaw

Kolejny odcinek podkastu Mercedes-Benz „Pół godziny z gwiazdą” – o przyszłości motoryzacji i nie tylko

Motoryzacja jest w fazie epokowej transformacji, a teraz na jej przebieg nakładają się skutki globalnej pandemii. O tym, w którą stronę zmierzają samochody, o roli Polski w przemyśle motoryzacyjnym i o czwartej rewolucji przemysłowej w nowym odcinku polskiego podkastu Mercedes-Benz pt. „Pół godziny z gwiazdą” dziennikarka radiowa Dagmara Kowalska rozmawia z dr Ewą Łabno-Falęcka, Dyrektorką ds. Komunikacji i Relacji Zewnętrznych Mercedes-Benz Polska oraz prof. Witoldem Orłowskim, głównym doradcą ekonomicznym PwC.

 „Pół godziny z gwiazdą” to autorska audycja Mercedes-Benz Polska, adresowana zarówno do pasjonatów motoryzacji, jak i do tych, którzy po prostu chcą dowiedzieć się więcej o samochodach – nie tylko tych z gwiazdą. Mercedes odpowiada w ten sposób na coraz większą popularność podkastów, które zyskały rangę cenionego formatu informacyjnego i rozrywkowego.

W najnowszym odcinku gospodyni programu Dagmara Kowalska rozmawia ze swoimi gośćmi – dr Ewą Łabno-Falęcka, Dyrektorką ds. Komunikacji i Relacji Zewnętrznych Mercedes-Benz Polska oraz prof. Witoldem Orłowskim, głównym doradcą ekonomicznym PwC – o szeroko rozumianej przyszłości. O skutkach pandemii koronawirusa w obliczu zmian, jakie przechodzi teraz sektor motoryzacyjny, o pogodzeniu zielonego ładu z gospodarczymi wyzwaniami, a także o tym, dlaczego warto przygotowywać strategię nawet wtedy, gdy okaże się ona bezużyteczna. Słuchacze audycji będą mieli też okazję dowiedzieć się więcej na temat roli Polski w przemyśle motoryzacyjnym, wpływu inwestycji i inwestorów tego sektora na gospodarkę naszego kraju oraz o nieoczywistych skutkach czwartej rewolucji przemysłowej.

Podkast jest dostępny pod adresemi:

soundcloud: https://soundcloud.com/user-421742932/5-przyszlosc-motoryzacji

spotify: https://open.spotify.com/episode/40tdZ6YHt1G5f5cIcQpAdm

iTunes: https://podcasts.apple.com/pl/podcast/5-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-motoryzacji/id1491733124?i=1000484835470