Warszawa,
14
czerwca
2017
|
12:18
Europe/Warsaw

Mercedes-Benz Klasy V zwycięzcą kategorii MPV Plebiscytu Fleet Awards Polska.

Podsumowanie

Klasa V po raz kolejny udowodniła, że jest autem, który w swojej klasie nie ma sobie równych.

Tym razem jego walory potwierdził nadany mu przez magazyn „Flota”  tytuł Samochodu Flotowego Roku 2017 w kategorii MPV (Multi-Purpose Vehicle).

O Plebiscycie Fleet Awards Polska

Plebiscyt Fleet Awards Polska jest coroczną imprezą organizowaną przez magazyn Flota. Kulminacyjnym punktem imprezy jest impreza plenerowa odbywająca się w podwarszawskim Modlinie, gdzie w otoczeniu zabytkowych murów Twierdzy Modlin starannie wyselekcjonowane grono najlepszych fleet managerów z całej Polski ma okazję przetestować auta w warunkach drogowych - nie tylko w ramach tras miejskich, ale również w ramach różnych prób sprawnościowych.

Na ocenę samochodów wpływają również wyniki internetowego plebiscytu oraz ocena wartości rezydualnych.

Więcej informacji o Plebiscycie znajdą Państwo pod poniższym linkiem:
http://fleet-awards.pl/

 

O Klasie V

Klasa V to prawdziwy Mercedes wśród vanów. Jest najbardziej eleganckim i komfortowym pojazdem tej klasy oferowanym na rynku. Wnętrze pojazdu wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, stosowanych w limuzynach segmentu premium. Cechami charakterystycznymi modelu są także przestrzeń i bezpieczeństwo. Umożliwia on wygodną podróż dla maksymalnie 8 osób. Przy tym zachowuje kompaktowe wymiary, umożliwiające łatwe manewrowanie w mieście (także z pomocą aktywnego asystenta parkowania i kamery 360°) oraz wjazd do garaży podziemnych o wysokości 2 m. Za bezpieczeństwo odpowiadają systemy aktywnego i biernego wsparcia kierowcy. Walory pojazdu z pewnością doceniają nie tylko firmy, zajmujące się ekskluzywnym przewozem gości, ale również większe rodziny z dziećmi i ludzie aktywnie korzystający z wypoczynku na świeżym powietrzu. W połowie marca hiszpańska fabryka Mercedes-Benz w Vitorii miła powody do świętowania - z tamtejszej taśmy montażowej zjechała 100-tysięczna Klasa V.