Stuttgart,
19
lipca
2017
|
08:27
Europe/Warsaw

Mercedes-Benz Marco Polo na drodze do bycia globtroterem.

Podsumowanie

W 2017 r. Mercedes-Benz Vans wzmacnia swoją obecność na międzynarodowym rynku pojazdów turystycznych – po raz pierwszy oddział zaoferuje serię modelową Marco Polo na rynkach pozaeuropejskich. Jeszcze latem Marco Polo ACTIVITY w wersji z kierownicą po prawej stronie zadebiutuje w Australii. Od niedawna przystosowana do ruchu lewostronnego odmiana Marco Polo jest już oferowana w Wielkiej Brytanii.

Klaus Maier, szef ds. marketingu i sprzedaży w oddziale Mercedes-Benz Vans: „Wprowadzając Marco Polo ACTIVITY w Australii i Marco Polo w Wielkiej Brytanii, systematycznie realizujemy naszą strategię wzrostu »Mercedes-Benz Vans goes global« na rynku pojazdów turystycznych. Jesteśmy przekonani, że nasza rodzina produktów Marco Polo ma potencjał, by przyciągać klientów z całego świata. Zróżnicowane opcje indywidualizacji pozwalają na wszechstronne dopasowanie do specyficznych wymogów poszczególnych rynków i klientów”.

 

W skrócie: rodzina produktów Mercedes-Benz Marco Polo

Marco Polo ACTIVITY

Marco Polo ACTIVITY bazuje na modelu Vito. To przede wszystkim funkcjonalny, uniwersalny towarzysz podróży. Wyjątkowe możliwości konfiguracji kabiny i komfortowe miejsca do spania nawet dla pięciu osób sprawiają, że w szczególności odpowiada on potrzebom młodym rodzin oraz entuzjastów sportów uprawianych na świeżym powietrzu i miłośników aktywnego wypoczynku poszukujących spontanicznych przygód.

Marco Polo

Wyposażony w aneks kuchenny, garderobę, obrotowe przednie fotele, rozkładaną tylną kanapę z miejscami do spania i łóżko dachowe – Marco Polo oferuje przestrzeń maksymalnie dla czterech osób. Model bazuje na Klasie V i jest idealnym pojazdem dla indywidualistów i amatorów podróżowania, który lubią dalsze wyprawy, a jednocześnie chcą zachować maksimum niezależności i cieszyć się wysokim komfortem. Niezależnie od tego, dokąd zmierzają, nabywcy Marco Polo przywiązują też dużą uwagę do kwestii stylowego designu oraz praktyczności.

Marco Polo HORIZON

Również Marco Polo HORIZON bazuje na Klasie V. Model łączy wysokiej klasy design Marco Polo z funkcjonalnością Marco Polo ACTIVITY i oferuje do siedmiu foteli i do pięciu miejsc do spania. Za sprawą kompaktowych wymiarów nadwozia i wysokości poniżej 2 metrów Marco Polo HORIZON – podobnie jak Marco Polo oraz Marco Polo ACTIVITY – oferuje wyjątkowy poziom użyteczności na co dzień i może, na przykład, bezproblemowo wjeżdżać na parkingi wielopoziomowe.