Warszawa,
25
września
2020
|
14:48
Europe/Warsaw

Mercedes-Benz o innowacjach nowej Klasy S na konferencji technologicznej Infoshare – obejrzyj online

Do 30 września 2020 roku trwa Infoshare – największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku wydarzenie nie odbywa się jak zwykle w Gdańsku, lecz zostało całkowicie przeniesione do sieci. To propozycja dla wszystkich fanów szeroko pojętych technologii, ale będzie tam również coś dla entuzjastów motoryzacji: w wystąpieniu „Przełomowe technologie motoryzacji jutra. Nowy Mercedes-Benz Klasy S” Mariusz Sekuna, product manager marki Mercedes w Polsce, będzie dyskutował z Radkiem Kotarskim, twórcą kanału popularnonaukowego Polimaty, o innowacjach i przełomowych rozwiązaniach w autach przyszłości.

Mimo że Infoshare 2020 ma format wyłącznie internetowy, nie traci nic na swoim rozmachu: podczas imprezy wystąpi blisko 200 znanych prelegentów, a własne projekty zaprezentuje ponad 300 startupów i czołowych korporacji. Goście konferencji mogą śledzić 9 scen tematycznych na żywo, w trakcie których eksperci z całego świata omawiają istotne zagadnienia dotyczące innowacji w biznesie i zarządzaniu, sztucznej inteligencji czy globalnego rynku w obliczu pandemii koronawirusa. To także kompendium wiedzy na temat skutecznych sposobów zwiększania sprzedaży, budowania marki oraz studium najciekawszych innowacji gigantów i startupów.

Prelegenci podejmują m.in. tematy „uczłowieczenia” internetu rzeczy oraz interakcji pomiędzy ludźmi a maszynami, a także omawiają cenione projekty z branży IT. Poza solidną dawką wiedzy Infoshare 2020 oferuje też unikalną przestrzeń do wymiany kontaktów, w tym wirtualne tablice z ofertami pracy. Ostatniego dnia konferencji odbędzie się finał konkursu dla startupów, w którym startowało ponad 670 projektów z całego świata, w tym ponad 200 z Polski.

Uczestnicy konferencji mogą wybierać pomiędzy różnymi rodzajami karnetów. Podstawowy bilet (tzw. Basic Pass), po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie, jest bezpłatny. Rejestracji dokonuje się pod adresem https://infoshare.pl/is-register/, po wybraniu jednego biletu Basic Pass (przycisk „+” w odpowiedniej kolumnie) i przejściu do podsumowania („Go to summary”), gdzie następuje założenie konta.

Na konferencji Infoshare po raz kolejny nie zabraknie Mercedes-Benz. Tym razem marka przygotowała wystąpienie, które ma szanse zaciekawić wielu fanów czterech kółek oraz wszystkich tych, których interesuje przyszłość motoryzacji – a jego obejrzenie jest bezpłatne. W poniedziałek 28 września 2020 roku o godzinie 14:30 rozpocznie się półgodzinna rozmowa pt. „Przełomowe technologie motoryzacji jutra. Nowy Mercedes-Benz Klasy S”, w ramach której Mariusz Sekuna, product manager marki Mercedes w Polsce, będzie dyskutował z Radkiem Kotarskim, twórcą kanału popularnonaukowego Polimaty, o innowacjach i przełomowych rozwiązaniach w autach przyszłości. Wystąpienie odbędzie się w języku polskim z angielskimi napisami.

Każda kolejna generacja Klasy S byłą kamieniem milowym w rozwoju motoryzacji. Rozwiązania debiutujące we flagowej limuzynie spod znaku trójramiennej gwiazdy na przestrzeni lat często stawały się standardem – w dziedzinie bezpieczeństwa, komfortu, ochrony środowiska czy efektywności. Mariusz Sekuna wraz z Radkiem Kotarskim podczas swojego wystąpienia spróbują przeanalizować, które z technologii oferowanych w najnowszej Klasie S mogą stać się standardem w pojazdach przyszłości i jak będą kształtować perspektywę mobilności jutra.

Mercedes-Benz Polska zaprasza do oglądania wystąpienia pod adresem https://infoshare.pl/agenda/#talk496-12.