Warszawa,
18
stycznia
2018
|
14:33
Europe/Warsaw

Miasteczko #4FATHERS Mercedes-Benz na stoku Jaworzyny Krynickiej

Mercedes-Benz wspiera rodzinny zimowy wypoczynek

Wszyscy ojcowie z dziećmi, którzy odwiedzą w najbliższym czasie okolice Krynicy-Zdrój, mają szansę na niezwykłą przygodę z Mercedesem. W ramach akcji #4FATHERS stok Jaworzyny Krynickiej przez trzy zimowe weekendy zamieni się w pełne atrakcji miasteczko Mercedes-Benz. Na odwiedzających czekają szkolenia i zawody narciarskie, konkursy zręcznościowe z nagrodami, pokazy pierwszej pomocy z udziałem ratowników GOPR oraz jazdy testowe nowymi modelami spod znaku trójramiennej gwiazdy – w tym najnowszą Klasą X.

Mercedes-Benz od lat wspiera Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i promuje bezpieczny wypoczynek w górach. Teraz organizuje wyjątkową akcję #4FATHERS – cykl imprez przeznaczonych dla ojców i ich dzieci spędzających ferie w pobliżu Krynicy-Zdrój. Przez trzy zimowe weekendy (20-21 stycznia, 3-4 lutego i 17-18 lutego) na Jaworzynie Krynickiej organizowane będzie specjalne miasteczko Mercedes-Benz, a w nim – liczne atrakcje dla starszych i młodszych miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W programie zarezerwowano m.in. zawody narciarskie dla ojców i dzieci (21.01 oraz 4.02), szkółki narciarskie z instruktorem oraz zabawy z nagrodami – m.in. rzeźbienie w śniegu, przeciąganie liny, mecze piłki nożnej w butach narciarskich, budowa igloo i wiele innych.

Goście będą mogli też wziąć udział w profesjonalnych pokazach pierwszej pomocy przy udziale ratowników GOPR i nauczyć się, jak radzić sobie w czasie zagrożenia. A każdy, kto nie miał dotąd okazji, będzie mógł samodzielnie spróbować założyć na koło łańcuch śniegowy.

Na tych, którzy zechcą odetchnąć lub razem z dziećmi zgłębić motoryzacyjną pasję, czeka możliwość odbycia jazdy testowej modelami Mercedes-Benz z inteligentnym napędem na obie osie 4MATIC. W miasteczku do dyspozycji będzie m.in. pierwszy w segmencie premium, a zarazem pierwszy w historii Mercedesa pick-up, czyli najnowsza Klasa X.

Jaworzyna Krynicka słynie z doskonałych warunków do uprawiania sportów zimowych. To wspaniały punkt widokowy i jeden z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Na tutejszych stokach wytyczono 7 tras zjazdowych o łącznej długości ponad 8,3 km i zróżnicowanej trudności. Do dyspozycji w sezonie zimowym są: kolej gondolowa, koleje krzesełkowe, a także wyciągi orczykowe.

Dodatkowe informacje na temat akcji #4FATHERS można znaleźć na stronie: http://www.4fathers.pl/#events.