Stuttgart.,
10
sierpnia
2023
|
10:53
Europe/Warsaw

Muzeum Mercedes-Benz powitało dwunastomilionowego gościa

·       26 lipca 2023 r. Steven Maez z Ohio w USA odwiedził Muzeum Mercedes-Benz jako dwunastomilionowy gość od chwili otwarcia obiektu w 2006 r.

·       Okres wakacyjny obfituje w wizyty gości z sąsiednich krajów europejskich i USA

Steven Maez z Ohio w USA przeżył niemałe zaskoczenie podczas swojej niedawnej wizyty w Muzeum Mercedes-Benz: 26 lipca 2023 r. o 14:30 dyrektor obiektu Bettina Haussmann osobiście powitała go jako dwunastomilionowego gościa placówki od czasu jej otwarcia w 2006 r. Stevenowi Maezowi towarzyszył Philip LaMonica z Nowego Jorku. Obaj przyjechali do Stuttgartu po raz pierwszy.

„Bardzo się cieszymy, że Muzeum Mercedes-Benz stanowi tak wielką atrakcję dla ludzi z całego świata. Dzięki silnej marce i bogatej ofercie stale rozwijamy naszą placówkę” – powiedziała Bettina Haussmann, dyrektor Muzeum Mercedes-Benz.

Od momentu otwarcia w 2006 r. Muzeum Mercedes-Benz nie przestaje liczyć swoich gości i świętuje kolejne okrągłe rekordy liczby odwiedzających. W przeszłości pochodzili oni m.in. z Chin i Nowej Zelandii, a także z Niemiec. W ubiegłym roku jako posiadacza jubileuszowego biletu powitano całą klasę szkolną z Reutlingen.