Warszawa,
19
marca
2021
|
11:22
Europe/Warsaw

Nowy salon i serwis Mercedes-Benz w Kielcach – Nobile Motors

Przy ul. Transportowców 9A w Kielcach działa już nowy salon sprzedaży nowych Mercedesów – osobowychi dostawczych – oraz autoryzowany serwis samochodów spod znaku trójramiennej gwiazdy. To jedenz najnowocześniejszych obiektów branży motoryzacyjnej w regionie, zbudowany według najnowszych standardów niemieckiego producenta.

Nowy obiekt liczy ponad 2300 metrów kwadratowych powierzchni i został wyposażony w liczne udogodnienia służące wygodzie klientów salonu i serwisu. W odpowiedzi na rosnącą ofertę zelektryfikowanych pojazdów z gwiazdą na terenie placówki zainstalowano cztery stanowiska do ładowania hybryd plug-in i aut elektrycznych, a w samym salonie zlokalizowano cztery wielkopowierzchniowe ekrany prezentujące aktualną ofertę Mercedes-Benz. W sekcji wystawienniczej obiektu, na powierzchni 590 metrów kwadratowych, eksponowanych jest 9 modeli – od kompaktów po maszyny Mercedes-AMG.

W szczególnie komfortowych warunkach odbywa się odbiór nowych samochodów. Pojazdy wydawane są w specjalnym, osobnym pomieszczeniu, gdzie można dopełnić wszelkich formalności związanych z zakupemi w spokojnej, kameralnej atmosferze poznać funkcje swojego nowego wozu w towarzystwie wykwalifikowanego sprzedawcy. W każdym pomieszczeniu znajduje się też duży ekran, na którym można obejrzeć kluczowe cechy danego modelu oraz zastosowane w nim nowinki techniczne.

W skład kompleksu przy ulicy Transportowców 9A wchodzi również serwis samochodów Mercedes-Benz. Wyposażono go w najnowocześniejsze urządzenia zgodne z aktualnymi standardami producenta aut premium ze Stuttgartu.

„Serwis jest również wyposażony w nowoczesne hydrauliczne podnośniki z możliwością podnoszenia pojazdów o małym prześwicie. Co istotne, jesteśmy też zaopatrzeni w najnowszy sprzęt do geometrii oraz najnowsze wyważarki i montażownice kół i opon” – powiedział Artur Filipowski, Kierownik Serwisu Nobile Motors w Kielcach.

Salon Mercedes-Benz Nobile Motors w Kielcach jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a po okresie przejściowym będzie dostępny dla klientów również w soboty. Przestrzeń i obsługa są zorganizowane z zachowaniem stosownego reżimu sanitarnego, tak aby zapewnić pełne bezpieczeństwo klientów placówki. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie https://www.nobilemotors.mercedes-benz.pl/.