Warszawa,
08
maja
2019
|
16:32
Europe/Warsaw

Nowa strona internetowa AMG Driving Academy

Wraz z nowym sezonem najszybsza szkoła w Polsce – AMG Driving Academy – rusza z odświeżoną stroną internetową. Pod adresem www.amgacademy.pl można znaleźć m.in. terminarz oraz szczegółowe informacje na temat szkoleń z zakresu bezpiecznej i sportowej jazdy organizowanych przez Mercedes-AMG, a także zarezerwować udział w wybranym szkoleniu.

Zróżnicowana oferta szkoleń, profesjonalni instruktorzy i możliwość jazdy rasowymi autami sportowymi AMG na granicy ich możliwości – oto AMG Driving Academy w skrócie. W tym roku odbywa się siódmy już sezon szkoleń z zakresu bezpiecznej i sportowej jazdy organizowanych przez Mercedes-AMG w naszym kraju. Od czerwca do października zaplanowano łącznie 43 treningi, które poza Torami Poznań, Kielce i Silesia Ring będą prowadzone także na Automotodromie Brno (Czechy) oraz w Szwecji (szkolenia w warunkach zimowych).

Obecnie do wyboru jest 6 programów szkoleń: począwszy od typowych kursów bezpiecznej, ofensywnej jazdy na torze (AMG Performance-Training) oferta obejmuje szkolenie uzupełnione o przejazdy drogami publicznymi (AMG Emotion-Tour), a także zaawansowany trening doskonalenia sportowej techniki jazdy (AMG Advanced-Training) oraz dwa programy specjalne – jeden adresowany wyłącznie do kobiet (AMG Ladies Only-Training), a drugi poświęcony nauce driftowania (AMG Drift Experience). Więcej informacji na stronie www.amgacademy.pl.

W ramach każdego z programów uczestnicy mają okazję połączyć podniesienie swoich umiejętności za kierownicą i zdobycie dodatkowej pewności siebie z przetestowaniem potencjału, jaki drzemie w sportowych modelach Mercedes-AMG. W tym roku park maszyn AMG Driving Academy wzbogacił się o najnowsze maszyny z Affalterbach, w tym AMG GT 63 S 4-drzwiowe Coupe, CLS 53, odnowione wydanie C 63, nowego, bazowego hot hatcha A 35 oraz topowy model z wyścigowymi genami – AMG GT R Pro.

Zajęcia AMG Driving Academy prowadzi zespół 7 certyfikowanych instruktorów AMG. Każdy z nich łączy bogate doświadczenie, zgromadzone m.in. w sporcie motorowym, ze spersonalizowanym podejściem do uczestników i umiejętnością skutecznego przekazywania wiedzy.

Partnerem oponiarskim AMG Driving Academy w sezonie 2019 jest firma Continental Opony Polska, a auta szkoleniowe będą poruszać się na oponach Continental Ultra High Performance, przeznaczonych do samochodów o wysokich osiągach.

Relacja z inauguracji sezonu AMG Driving Academy 2019: https://www.youtube.com/watch?v=axSaLd22bHY.