11
sierpnia
2016
|
02:00
Europe/Warsaw

Nowy samochód już za 1% jego wartości miesięcznie w programie Lease&Drive Basic 24 x 1%

Mercedes-Benz Leasing przedstawia najkrótszą na rynku, 24-miesięczną ofertę leasingu dla przedsiębiorstw z opłatą miesięczną wynoszącą 1% ceny brutto samochodu. Oferta jest już dostępna w salonach Mercedes-Benz.

 

Producenci samochodów różnych marek, wraz z powiązanymi z nimi firmami finansującymi, prześcigają się w oferowaniu coraz to nowych rozwiązań spełniających rosnące oczekiwania klientów i zwiększających dostępność produktów danej marki. Innowacyjność oferowanych produktów finansowych ma szczególne znaczenie w najbardziej konkurencyjnym segmencie rynku – pojazdów dla firm. W przypadku samochodów klasy premium, konkurowanie z markami produkującymi tańsze pojazdy wydaje się szczególnie trudne. Jednak jak się okazuje, użytkowanie w firmie samochodu wyższej klasy wcale nie musi być droższe niż użytkowanie pojazdu z segmentu popularnych marek. Doskonałym przykładem może być oferta Lease&Drive Basic 24 x 1% udostępniona przez Mercedes-Benz Leasing, dzięki której nowego Mercedesa można użytkować, płacąc za to miesięcznie kwotę już od 889 złotych netto miesięcznie.

 

Poniżej przedstawiamy ofertę Lease&Drive Basic 24 x 1% dla kilku popularnych modeli samochodów samochodów Mercedes-Benz.

Klasa A 160

Już od 889 złotych netto miesięcznie*

Klasa B 160

Już od 1034 złotych netto miesięcznie*

CLA 180

Już od 1218 złotych netto miesięcznie*

GLA 180

Już od 1111 złotych netto miesięcznie*

Klasa C 160

Już od 1199 złotych netto miesięcznie*

Klasa E 200

Już od 1875 złotych netto miesięcznie*

GLE 250d 4MATIC

Już od 2795 złotych netto miesięcznie*

*Umowa Lease&Drive Basic 24 x 1% na okres 24 miesięcy, wpłata wstępna 10% ceny netto pojazdu, przebieg całkowity 50 000 km. Oferta Mercedes-Benz Leasing. Liczba samochodów dostępnych w ofercie ograniczona.

 

Dzięki ofercie Lease&Drive Basic 24 x 1% firmy korzystające z samochodów Mercedes-Benz mogą nie tylko użytkować pojazdy bez konieczności ich wykupu, ale także skorzystać z wyjątkowo korzystnych warunków finansowych, z opłatą miesięczną netto wynoszącą tylko 1% ceny brutto finansowanego pojazdu. W ten sposób można zawsze jeździć najnowszym oferowanym aktualnie modelem Mercedesa, płacąc za to najniższą możliwą kwotę opłaty miesięcznej. Aby cieszyć się nowym Mercedesem, wystarczy wpłacić 10% jego ceny. W opłatę miesięczną można ponadto włączyć szereg dodatkowych usług zwiększających komfort i bezpieczeństwo użytkowania pojazdu, takich jak ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie GAP, czy ubezpieczenie Ochrona prawna. W umowie Lease&Drive Basic 24 x 1% zapisany jest ponadto przebieg, jaki klient może wykonać użytkowanym samochodem w okresie 24 miesięcy. Limit przebiegu wynosi 50 000 km (25 000 km rocznie) i obowiązuje tylko wówczas, jeśli klient chce na koniec umowy zwrócić pojazd do leasingodawcy i wymienić na nowy, zawierając kolejną umowę Lease&Drive Basic. Liczba przejechanych kilometrów nie ma natomiast znaczenia, jeśli klient zdecyduje się na skorzystanie z opcji wykupu użytkowanego samochodu na własność za z góry ustaloną kwotę zapisaną w umowie finansowania.

 

Szczególnie korzystny wariant 24-miesięcznej oferty finansowania, nazwany Lease&Drive All Inclusive, dostępny jest dla samochodów Mercedes-Benz CLA. Klienci wybierający model CLA otrzymują bowiem dodatkowo całkowicie bezpłatnie dwa niezwykle istotne udogodnienia. Pierwsze z nich to ubezpieczenie gratis na pierwszy rok umowy (w drugim roku umowy obowiązuje korzystna promocyjna stawka ubezpieczenia). Drugie to umowa serwisowa Excellent, która zapewnia, iż klient przez cały okres umowy nie będzie musiał wydać ani złotówki na serwis pojazdu - umowa serwisowa zawiera w sobie bowiem koszt wszystkich przeglądów oraz wszelkich napraw, części i materiałów eksploatacyjnych. Dopełnienie produktu stanowi dostępny opcjonalnie pakiet obsługi opon, zapewniający użytkownikowi pojazdu sezonową wymianę opon oraz ich składowanie.

  

Bezspornym atutem produktu Lease&Drive All Inclusive jest stała i niska miesięczna opłata z gwarancją pełnej obsługi pojazdu w czasie trwania kontraktu, bez konieczności wykupu pojazdu na koniec umowy. Ponadto, dzięki tej usłudze Klient może w znacznym stopniu obniżyć koszty bieżącej obsługi wewnętrznych procedur administracyjnych oraz dokładnie zaplanować budżet związany z utrzymaniem pojazdu w firmie.

 

Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. założona została w 1996 roku jako przedstawicielstwo Daimler Financial Services. Należy więc do zespołu, który jest znany z jakości, doświadczenia i innowacji zarówno na rynku motoryzacyjnym jak i w sektorze usług finansowych. Produkty finansowe Mercedes-Benz Leasing Polska oferowane są poprzez sieć dealerską Mercedes-Benz stąd też wszystkie formalności związane z umową leasingową Klient uzgodnić może bezpośrednio u autoryzowanego dealera, otrzymując kompletne informacje dotyczące pojazdu, finansowania oraz ubezpieczenia.