Warszawa,
17
grudnia
2019
|
12:53
Europe/Warsaw

Pół godziny z gwiazdą – polski oddział Mercedes-Benz rusza z własnym podcastem

Polski oddział Mercedes-Benz debiutuje w pionierskim formacie i uruchamia swój własny motoryzacyjny podcast. To propozycja nie tylko dla miłośników samochodów, ale i dla wszystkich chcących pogłębić swoją wiedzę o motoryzacji, kupić auto lub poznać tajniki innowacyjnych rozwiązań. W każdym odcinku Rafał Jemielita wraz ze swoimi gośćmi będą poruszali pasjonujące tematy związanez przyszłością i historią Mercedes-Benz, techniką oraz trendamiw świecie czterech kółek.

Podcasty, jako stosunkowo młody format mediów, cieszą się coraz większą popularnością – zarówno w Polsce, jak i na świecie. Nic dziwnego, bo są po prostu wygodne: można ich słuchać w domu, w podróży, w drodze do pracy albo na spacerze. Za pomocą smartfona, na komputerze albo w samochodzie. Nie trzeba być przy odbiorniku w porze emitowania audycji – można wysłuchać jej o dowolnej porze. Badanie opracowane niedawno dla Tandem Media wskazuje, że podcastów słucha ponad 1/4 polskich internautów.

Podcasty powstają na najróżniejsze tematy i są cenione za walory dziennikarskie – co potwierdza zapowiedź, że w 2020 r. prestiżowa nagroda Pulitzera będzie przyznawana także za reportaże audio.

Teraz z własnym podcastem rusza polski oddział Mercedes-Benz.W pierwszym odcinku audycji pt. „Pół godziny z gwiazdą” prowadzący Rafał Jemielita wraz ze swoimi gośćmi – Januszem Grądzkim (Engie) i Aleksandrem Rzepeckim (MBPL) – rozmawia o elektromobilności. Czy samochody elektryczne zastąpią tradycyjne silniki spalinowe? Czy polska infrastruktura jest do nich przystosowana? I jaki będzie Mercedes przyszłości? O tym wszystkim będzie można dowiedzieć się z pierwszego odcinka podcastu„Pół godziny z gwiazdą”.

Audycji można słuchać za pośrednictwem Spotify i Apple Podcasts , a także na stronie https://www.mercedes-benz.pl/ oraz na kanale YouTube Mercedes-Benz Polska.

Audycji wysłuchasz tu:

Spotify - Poł godziny z gwiazdą

Soundcloud – Pół godziny z gwiazdą

YouTube - Pół godziny z gwiazdą

Wkróce także dostępne na Apple Podcast jako iTunes.