Warszawa,
13
lipca
2017
|
13:01
Europe/Warsaw

Samochody Dostawcze Mercedes-Benz nagrodzone tytułem Marka Godna Zaufania 2017

Podsumowanie

Marka Godna Zaufania to badanie zlecone przez wydawcę miesięcznika My Company Polska i przeprowadzone przez pracownię badawczą MillwardBrown. Pierwsza edycja badania przeprowadzona została rok temu. Spośród wielu kategorii znalazła się również ta dotycząca samochodów dostawczych.  W kategorii tej już drugi rok z rzędu zwycięzcą zostały Samochody Dostawcze Mercedes-Benz

Celem badania Marka Godna Zaufania było poznanie opinii na temat najlepszych marek, produktów i usług oraz ocena perspektyw rozwoju biznesu w Polsce. Spośród czytelników miesięcznika – osób prowadzących przedsiębiorstwa z sektora małych i średnich przedsiębiorstw - została wybrana próba badawcza. Osoby te zostały poproszone o udzielenie spontanicznej odpowiedzi, jaka marka stanowi dla nich Markę Godną Zaufania. Oznacza to, że nie była to forma klasycznej ankiety, lecz faktycznie pierwsze skojarzenie i pierwsza marka, którą badani wymienialo.

W kategorii samochód dostawczy, ponad 21% respondentów spontanicznie wskazało markę Mercedes-Benz jako producenta samochodów, który jest godnym zaufania partnerem do prowadzenia biznesu. Wyróżnienie to pozostaje dla dowodem, że niestanne podnoszenie standardów, wprowadzanie innowacji oraz nastawienie na jakość produktu znajdują uznanie w oczach przedsiębiorców.

Aktualnie oferta Mercedes-Benz Vans obejmuje trzy modele - Citan, Vito i Sprinter - w szerokiej gamie wersji napędowych oraz nadwoziowych. Przykładowo, Vito można nabyć aż z trzema rodzajami napędu: na przednie, tylne lub wszystkie koła. W swoich klasach każdy z modeli wyróżnia się typowym dla Mercedesa poziomem ergonomii, komfortu, bezpieczeństwa, funkcjonalnością i komfortem.