Warszawa,
20
września
2016
|
02:00
Europe/Warsaw

Samochody Dostawcze Mercedes-Benz nagrodzone tytułem Marka Godna Zaufania

Podsumowanie

Marka Godna Zaufania to badanie zlecone przez wydawcę miesięcznika My Company Polska i przeprowadzone przez pracownię badawczą MillwardBrown. Spośród wielu kategorii znalazła się również ta dotycząca samochodów dostawczych i w tej właśnie kategorii pierwszą nagrodę otrzymały Samochody Dostawcze Mercedes-Benz!

Celem badania Marka Godna Zaufania było poznanie opinii na temat najlepszych marek, produktów i usług oraz ocena perspektyw rozwoju biznesu w Polsce. Spośród czytelników miesięcznika – osób prowadzących przedsiębiorstwa z sektora małych i średnich przedsiębiorstw - została wybrana próba badawcza stanowiąca ponad 2100 osób. Osoby te zostały poproszone o udzielenie spontanicznej odpowiedzi, jaka marka stanowi dla nich Markę Godną Zaufania.

W kategorii samochód dostawczy, ponad 22% respondentów spontanicznie wskazało markę Mercedes-Benz jako producenta samochodów, który jest godnym zaufania partnerem do prowadzenia biznesu. Wyróżnienie to pozostaje dla dowodem, że niestanne podnoszenie standardów, wprowadzanie innowacji oraz nastawienie na jakość produktu znajdują uznanie w oczach przedsiębiorców.

Aktualnie oferta Mercedes-Benz Vans obejmuje trzy modele - Citan, Vito i Sprinter - w szerokiej gamie wersji napędowych oraz nadwoziowych. Przykładowo, Vito można nabyć aż z trzema rodzajami napędu: na przednie, tylne lub wszystkie koła. W swoich klasach każdy z modeli wyróżnia się nie tylko typowym dla Mercedesa poziomem ergonomii, komfortu i bezpieczeństwa, ale też niskimi kosztami eksploatacji.