Warszawa,
24
marca
2020
|
21:36
Europe/Warsaw

Sieć serwisów Mercedes-Benz Vans wspiera dostawców: Blisko 2500 serwisów w Europie pozostaje otwartych, tam gdzie to możliwe.

We wszystkich europejskich krajach nieprzerwanie działają policja, straż pożarna, ambulanse, służby komunalne, usługi techniczne, logistyczne i dostawy towarów. Samochody Mercedes-Benz Vans pozostają na służbie w sektorze prywatnym i publicznym. Aby zabezpieczyć łańcuch dostaw, a także pracę służb ratunkowych w obecnej sytuacji Mercedes-Benz Vans robi wszystko co możliwe, aby zapewnić dostawy części zamiennych oraz dostęp do usług serwisowych.

W tym celu blisko 2500 serwisów Mercedes-Benz Vans w Europie (w tym ponad 50 w Polsce) pozostaje do Państwa dyspozycji. W obliczu nowych regulacji prawnych oraz oficjalnych zaleceń rządowych, a także w miarę możliwości organizacyjnych Mercedes-Benz Vans stara się zapewnić funkcjonowanie serwisów nawet jeśli sytuacja wymaga zmienionych godzin pracy i mniejszej liczby pracowników w serwisach.

Naszym celem jest zagwarantowanie pilnych napraw samochodów służb ratowniczych, a także działających w branży transportowej i logistycznej, tak, aby pojazdy były sprawne i zapewnione były do nich potrzebne części zamienne. Samochody te muszą być w gotowości, żeby nieść pomoc oraz zapewniać dostawy i w obecnej sytuacji będą traktowane priorytetowo.

Naturalnie zdrowie klientów i pracowników Mercedes-Benz Vans jest dla nas najważniejsze. Firma podjęła wszystkie niezbędne działania, a także zastosowała się do oficjalnych wytycznych, aby zapewnić odpowiednią ochronę klientom i pracownikom serwisów, które pozostają otwarte.