Monachium,
31
sierpnia
2021
|
16:09
Europe/Warsaw

Zaproszenie na Mercedes-Benz Pre-Night

Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne IAA MOBILITY 2021, szczycące się bogatą tradycją, zmienią się w tym roku w Monachium w platformę mobilności. Wkraczamy w nową erę i nasze hasło „Lead in electric” potwierdzamy poprzez światową premierę kilku całkowicie elektrycznych modeli samochodów.

Już 5 września, w przededniu targów przed IAA, Ola Källenius i inni członkowie Zarządu zaprezentują Państwu te innowacje w ramach naszego ekskluzywnego eventu Pre-Night w formie transmisji na żywo z Monachium. Serdecznie zapraszamy na:

Mercedes-Benz Pre-Night

w niedzielę, 5 września o godz. 18:00 (CEST)

na stronie Mercedes me media, pod adresem

https://media.mercedes-benz.com/iaa2021

Oprócz eventu Pre-Night, wzbogaconego o rzeczywistość rozszerzoną i transmitowanego przez Mercedes-Benz na wielu kanałach dla przedstawicieli mediów i publiczności, na stronie internetowej Mercedes me media znajdą Państwo również obszerne, szczegółowe informacje oraz usługi. W ramach Media Special udostępnimy Państwu oczywiście do pobrania obszerne materiały prasowe na temat wszystkich innowacji – od informacji prasowych po zdjęcia i materiały wideo. Platforma Media Special, już dostępna online, jest stale aktualizowana i zapewnia sukcesywny wgląd w wybrane premiery IAA.

Kolejną atrakcją wieczoru będzie przedpremierowa prezentacja pierwszego samochodu z kolejnej generacji w pełni elektrycznych modeli marki smart. Rozpocznie się ona o godz. 19:15 i będzie ją można śledzić na stronie internetowej Mercedes me media, pod adresem https://media.mercedes-benz.com/smart. Tam też znajdą Państwo link do materiałów prasowych marki smart.

Będzie nam bardzo miło, jeśli połączą się Państwo z nami – wystarczy kliknąć!