Warszawa,
06
października
2023
|
16:30
Europe/Warsaw

Dealer Mercedes-Benz Grupa Wróbel wspiera Bank Talentów

Dealer Mercedes-Benz Grupa Wróbel został partnerem wspierającym czwartą edycję Banku Talentów, organizowaną w Opolu. To pionierski program stypendialny, którego celem jest zapewnienie darmowej pomocy najbardziej uzdolnionym artystycznie młodym muzykom z całej Polski. W ramach partnerstwa dealer zapewnia obsługę logistyczną wydarzenia – do dyspozycji organizatorów i uczestników przekazał komfortową Klasę E Limuzyna oraz wszechstronnego, stylowego SUV-a GLE Coupe.

Bank Talentów to pierwszy tego typu program w Polsce. Jego celem jest odnalezienie najbardziej uzdolnionych artystycznie młodych muzyków oraz zapewnienie im w pełni darmowej pomocy w budowaniu kariery. Uczestnicy programu Bank Talentów mają możliwość nawiązania kontaktu z artystami o międzynarodowej renomie oraz udziału w indywidualnych lekcjach mistrzowskich i różnych prelekcjach. Podczas tegorocznej edycji spotkał się z nimi m.in. Andrzej Puczyński, wieloletni dyrektor Universal Music Polska, a także Prezes Zarządu Związku Producentów Audio-Video, który od 1995 r. przyznaje Fryderyki. Na prelekcji przybliżał uczestnikom różne drogi kariery artystycznej. Na drugim spotkaniu Czesław Mozil w inspirujący sposób opowiadał o świadomym budowaniu swojej marki oraz o niepoddawaniu się niepowodzeniom. Trzecie spotkanie odbyło się z udziałem wybitnych muzyków kwartetu smyczkowego Grupa MoCarta, którzy pozostawili stypendystów z refleksją, że „budowanie zespołu, to nie rywalizacja ich członków, a praca i stawanie się lepszym samym dla siebie każdego dnia”. W gronie tegorocznych prelegentów są także Ten Typ Mes, Mery Spolsky i Natalia Szroeder. 7 października w Stegu Arena Opole odbędzie się gala finałowa zwieńczona koncertem z udziałem wielu gwiazd.

Lokalne i globalne wspieranie inicjatyw na rzecz kultury oraz rozwoju młodych talentów od dekad wpisuje się w strategię Mercedes-Benz. Partnerem wspierającym czwartą edycję Banku Talentów jest autoryzowany dealer Mercedesa – Grupa Wróbel, który zapewnia obsługę logistyczną wydarzenia. Do użytku uczestników oddano komfortowe, bezpieczne modele Mercedes-Benz: Klasę E Limuzyna oraz sportowo stylizowanego SUV-a GLE Coupe.