Warszawa,
25
sierpnia
2023
|
11:49
Europe/Warsaw

Dealer Mercedes-Benz MB Motors wspiera Polską Ligę Siatkówki także w sezonie 2023/2024

Współpraca MB Motors i Polskiej Ligi Siatkówki trwa od ponad dwóch lat, począwszy od sezonu 2021/2022. Dealer Mercedes-Benz jest obecny podczas wszystkich rozgrywek organizowanych przez Polską Ligę Siatkówki (PlusLiga, TAURON Liga, TAURON 1. Liga, a także AL-KO Superpuchary Polski oraz TAURON Puchary Polski). Główne zadania PLS to pozyskiwanie dodatkowych środków dla klubów, reprezentowanie ich wspólnych interesów w podpisywaniu umów z mediami, poszukiwanie strategicznych sponsorów, dbanie o rozwój siatkówki ligowej od strony marketingowej i sportowej oraz wprowadzanie nowinek technicznych, które mają uatrakcyjnić rozgrywki.

W ramach partnerstwa MB Motors przekazuje flotę samochodów Mercedes-Benz, które przedstawiciele Polskiej Ligi Siatkówki mogą wykorzystywać do realizacji swoich zadań, odbywając podróże w bezpiecznych, komfortowych warunkach, typowych dla modeli z gwiazdą. Ponadto najnowsze Mercedesy stale goszczą podczas największych wydarzeń sportowych organizowanych przez PLS.

– Bardzo się cieszę, że nasza współpraca tak dobrze się układa, jesteśmy z niej bardzo zadowoleni – podkreśla Artur Popko, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Ukierunkowana jest na cele biznesowe, obie jej strony osiągają korzyści płynące z integracji środowiska siatkarskiego i partnerów biznesowych skupionych wokół naszych lig. Bardzo dziękuję szefom MB Motors za duże zrozumienie i chęć do tworzenia nowatorskich projektów – dodaje prezes.

– Przed nami kolejny rok współpracy MB Motors z Polską Ligą Siatkówki – powiedział Marcin Kostrzewski, Brand Manager i Dyrektor Zarządzający MB Motors. – Jestem przekonany, że będzie to owocny czas zarówno, jeśli chodzi o sportowe emocje, jak i o rozwój kontaktów biznesowych wśród firm partnerskich związanych z siatkówką. Dotychczasowa współpraca pozwoliła wypracować silną pozycję MB Motors i grupy dealerskiej Emil Frey Polska w środowisku siatkarskim, a w nadchodzącym sezonie nasze zaangażowanie będzie jeszcze bardziej intensywne.

MB Motors to autoryzowany dealer Mercedes-Benz dysponujący salonami w Piasecznie, Jankach k. Warszawy oraz Poznaniu. Zakres usług oferowanych przez MB Motors obejmuje sprzedaż nowych samochodów osobowych i dostawczych Mercedes-Benz, sprzedaż aut używanych Mercedes-Benz Certified oraz odkup samochodów wszystkich marek, a także finansowanie i ubezpieczenia, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, likwidację szkód oraz sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów Mercedes-Benz. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.mbmotors.mercedes-benz.pl.