Warszawa,
09
czerwca
2021
|
14:45
Europe/Warsaw

Salon Mercedes-Benz Duda-Cars we Wrocławiu zaprasza po gruntownej modernizacji

Od niedawna we Wrocławiu, przy ul. Olsztyńskiej 1, działa odnowiony salon i serwis autoryzowanego dealera Mercedes-Benz – Duda-Cars. Obiekt przeszedł generalną modernizację i spełnia teraz najnowocześniejsze standardy producenta spod znaku trójramiennej gwiazdy, dotyczące wystroju oraz obsługi klienta. Mercedes „zaczynał” na Olsztyńskiej 1 ponad 20 lat temu.

Modernizacja placówki trwała od 2016 r., ale jej realizację przedłużył pożar, do którego doszło w trakcie remontu. Mimo trudności obiekt błyskawicznie wrócił do trybu normalnej pracy – salon i serwis zostały przeniesione do tymczasowej przestrzeni, wokół której latem 2019 r. zaaranżowano letni salon, gdzie klienci byli obsługiwaniw scenerii przypominającej miejską plażę, z leżakami oraz barem z lodami. – Szczególnie doceniam i jestem wdzięczny za zaangażowanie naszych pracowników oraz wyrozumiałość klientów, którzy przez ten czas dalej odwiedzali nas z dotychczasową częstotliwością – powiedział Marcin Duda, Prezes Zarządu Duda-Cars.

Na przełomie kwietnia i maja 2021 r. modernizacja dobiegła końca. Dziś salon i serwis Mercedes-Benz Duda-Cars przy Olsztyńskiej 1 reprezentuje najnowsze wytyczne producenta ze Stuttgartu pod względem wzornictwa, aranżacji przestrzeni oraz procesów obsługi klienta. Przestrzeń ekspozycyjna salonu na dwóch poziomach mieści 20 samochodów wszystkich klas. Fani najwyższych osiągów swoje kroki z pewnością skierują do strefy Mercedes-AMG, gdzie prezentowane są sportowe maszyny zaprojektowane przez inżynierów z Affalterbach. Na koneserów luksusu czeka strefa Mercedes-Maybach, a dla entuzjastów aut elektrycznych wydzielono osobną przestrzeń do prezentacji modeli ze świata Mercedes-EQ oraz smart. Na terenie salonu nie zabrakło również sekcji pojazdów użytkowych – Van ProCenter, a także butiku z odzieżą oraz akcesoriami z kolekcji Mercedes-Benz. To nie wszystko: „po godzinach” przestronna główna hala salonu umożliwia organizację różnych wydarzeń, takich jak lokalne premiery nowych modeli.

Przebudowany obiekt pozwala kompleksowo realizować strategię sprzedaży Mercedes-Benz „Best Customer Experience 4.0”, która jeszcze bardziej koncentruje się na indywidualnych preferencjach klientów i wykorzystuje w tym celu różnorodne interaktywne nośniki cyfrowe. Spotkania z klientami odbywają się w kameralnych, przytulnych pomieszczeniach, a ich wymarzone Mercedesy są prezentowane w formie realistycznych wizualizacji na dużych ekranach.

Równocześnie unowocześniono obiekty obsługi posprzedażnej. Klienci serwisu zaczynają swoją wizytę od trzystanowiskowego tzw. aktywnego przyjęcia, gdzie wspólnie z doradcą przeprowadzają wnikliwe oględziny pojazdu. Udział klienta w aktywnym przyjęciu zapewnia odpowiednią transparentność i jakość pracy autoryzowanego serwisu Mercedesa, pozwala też na przygotowanie przejrzystego kosztorysu. W ramach modernizacji kompleksową przebudowę przeszedł warsztat blacharsko-lakierniczy, oferujący najnowszy sprzęt do napraw nadwozi. Wyremontowane zostały także hale serwisowe, gdzie zorganizowano dodatkowe stanowiska gwarantujące jeszcze szybszy czas realizacji zgłoszeń klientów.

Autoryzowany dealer Mercedes-Benz Duda-Cars dysponuje czterema placówki i zajmuje się sprzedażą oraz serwisem samochodów osobowych oraz dostawczych Mercedes-Benz – zarówno nowych, jak i używanych. Dealer wywodzi się z Poznania, gdzie znajduje się jego macierzysty salon. W podpoznańskim Golęczewie działa z kolei największy w Polsce obiekt Van ProCenter oraz jedyny w kraju salon i serwis klasycznych modeli Mercedes-Benz. Kolejne dwa salony znajdują się w Lesznie oraz we Wrocławiu – do obu można dogodnie dotrzeć trasą S5.

Salon i serwis Mercedes-Benz przy ul. Olsztyńskiej 1 we Wrocławiu jest otwarty od poniedziałku do piątkuw godzinach 8:00-19:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-14:00.