Stuttgart,
18
listopada
2020
|
10:42
Europe/Warsaw

Światowa cyfrowa premiera nowej limuzyny Mercedes-Maybach Klasy S: 19 listopada 2020 r. na łamach Mercedes me media

Niedługo po debiucie nowej „eski” Mercedes-Benz ma przyjemność zapowiedzieć światową cyfrową premierę nowego Mercedesa-Maybacha Klasy S. Ten zjawiskowy model łączy w sobie perfekcję oraz zaawansowane rozwiązania znane z topowych limuzyn Mercedesa z ekskluzywnością i stuletnią tradycją marki Maybach. Rozstaw osi, który jest o 18 cm większy niż w przypadku „długiej” Klasy S, premiuje podróżujących z tyłu. Standardowe fotele Executive i pakiet szoferski sprawiają, że tylna część kabiny może pełnić funkcję wygodnego miejsca pracy lub kojącego azylu. Nie zabraknie również typowych dla Maybacha ekskluzywnych detali, takich jak opcjonalny dwukolorowy lakier z linią rozdzielającą oraz liczne wykończenia z drewna na oparciach przednich foteli i pomiędzy tylnymi siedzeniami.

Podczas wydarzenia „Poznaj Maybacha Klasy S CYFROWO” wszystkie najważniejsze cechy nowego Mercedesa-Maybacha Klasy S będą prezentowane na łamach Mercedes me media na żywo. Światowa premiera rozpocznie się w czwartek, 19 listopada 2020 r., o godzinie 14:00 (CET) w ramach specjalnego serwisu dla mediów pod adresem https://media.mercedes-benz.com/maybach, po czym zostanie udostępniona jako wideo na żądanie.

Sylwetkę luksusowej limuzyny najwyższej klasy szczegółowo przedstawi Ola Källenius, prezes zarządów Daimler AG i Mercedes-Benz AG, a inni goście opowiedzą o wyjątkowym charakterze Mercedesa-Maybacha Klasy S jako wyrafinowanego azylu – relaksującego i inspirującego.

Nowy Mercedes-Maybach Klasy S został zaprojektowany specjalnie z myślą o podróżowaniu z szoferem, co znajduje odzwierciedlenie w kilku nowych luksusowych dodatkach przeznaczonych dla pasażerów tylnych foteli, takich jak funkcja masażu łydek, a także ogrzewanie szyi i ramion.

W chwili rozpoczęcia światowej premiery Mercedes-Benz udostępni na Mercedes me media dodatkowe informacje do pobrania – w formie filmów, grafik, informacji prasowych i zdjęć.