Stuttgart,
17
maja
2022
|
14:42
Europe/Warsaw

Światowa premiera nowego GLC w serwisie Mercedes me media

Nowa generacja najbardziej dynamicznego SUV-a Mercedes-Benz – w 100% zelektryfikowana

W środę, 1 czerwca 2022 r., o godzinie 17:00 (CEST) Mercedes-Benz zaprezentuje nową odsłonę GLC. Cyfrowa światowa premiera modelu odbędzie się na platformie internetowej Mercedes me media, pod adresem https://media.mercedes-benz.com/GLC, oraz w innych kanałach. Relację z wydarzenia będzie później można oglądać jako wideo na żądanie. GLC jest światowym liderem w swoim segmencie oraz najbardziej dynamicznym i cenionym SUV-em Mercedesa. Nowa generacja nadal będzie umacniać swoją pozycję – między innymi za sprawą w 100% hybrydowego napędu, doskonałych rozwiązań z myślą o jeździe po asfalcie i poza utwardzonymi nawierzchniami, w pełni cyfrowego kokpitu oraz bogatego wyposażenia standardowego, w tym linii AVANTGARDE.

Nowy GLC łączy wyrazisty, sportowy design z luksusowym wnętrzem. Oprócz elastycznie konfigurowalnej przestrzeni i wszechstronnego systemu informacyjno-rozrywkowego MBUX charakteryzuje się doskonałymi właściwościami terenowymi – to zasługa seryjnego napędu na wszystkie koła 4MATIC oraz specjalnych trybów jazdy. A hybrydy plug-in o zasięgu w trybie elektrycznym przekraczającym 100 km pozwalają na praktycznie bezemisyjną codzienną eksploatację.

Cyfrowa światowa premiera bazuje na zupełnie nowej filmowej koncepcji, która zaoferuje ekscytującą możliwość zajrzenia za kulisy cyfrowych premier produktów. Widz będzie mógł doświadczyć tu najważniejszych cech nowego GLC jako obserwator przygotowań do zdjęć na planie filmowym – z pełnym pasji, ale nieco zdezorientowanym reżyserem, nadgorliwym zespołem i sprytnym kierowcą Formuły 1.

Światowa premiera nowego GLC będzie jednocześnie transmitowana na żywo na wielu kanałach Mercedes-Benz (w tym YouTube, LinkedIn i Twitter). Twórcy treści znajdą w Mercedes me media również szczegółowe informacje i usługi. Oprócz oryginalnej anglojęzycznej wersji audio do czytania i pobrania zostaną udostępnione transkrypcje w kilku innych językach. Bogatą ofertę treści uzupełnią materiały prasowe, takie jak filmy, zdjęcia, grafiki oraz informacje. Wirtualna sesja pytań i odpowiedzi z ekspertami Mercedesa pozwoli uzyskać odpowiedzi na indywidualne pytania w kontekście premiery, zapewniając wyjątkową okazję do dodatkowego zgłębienia wiedzy.