Stuttgart,
13
kwietnia
2023
|
11:53
Europe/Warsaw

Światowa premiera nowej Klasy E w serwisie Mercedes me media: biznesowa ikona Mercedes-Benz

•         Cyfrowa światowa premiera nowej Klasy E, dostępna zarówno na żywo, jak i w formie wideo na żądanie

•         Szczegółowe informacje dla przedstawicieli mediów

•         Całkowicie nowy model łączy tradycję z przyszłością

Warto zapamiętać tę datę: we wtorek 25 kwietnia 2023 r. o godzinie 17:00 (CEST) Mercedes-Benz zaprezentuje ewolucję swojej ikony – nową Klasę E. Cyfrową światową premierę modelu można śledzić na platformie internetowej Mercedes me media i w innych kanałach. Kompletnie przeprojektowana Klasa E jest w pełni zgodna z tradycją poprzedników jako liderów innowacji i prekursorów w dziedzinie estetyki. 
To pionier Mercedes-Benz na drodze do najwyższej formy cyfrowego luksusu. Światową premierę można oglądać na żywo pod adresem https://media.mercedes-benz.com/e-class; później będzie ona dostępna jako wideo na żądanie.

 Ewolucja ikony Mercedes-Benz: cyfrowa wydajność i zaawansowane układy napędowe

Najnowsza Klasa E łączy wyjątkowe poczucie „jak w domu”, które jej użytkownicy uwielbiają od dziesięcioleci, 
z nowym wymiarem harmonijnie zintegrowanego cyfrowego luksusu. Przełomowe rozwiązania techniczne sprawiają, że nowo opracowana generacja jest najbardziej inteligentną i najbardziej spersonalizowaną Klasą E w długiej historii tej serii modelowej. A dzięki konsekwentnej elektryfikacji wyznacza nowe standardy efektywności, umożliwiając także lokalnie bezemisyjną jazdę.

 Światowa cyfrowa premiera modelu będzie transmitowana na wielu kanałach Mercedes-Benz, takich jak Instagram, LinkedIn i YouTube. Na łamach Mercedes me media na przedstawicieli mediów będą czekały również szczegółowe informacje, w tym zdjęcia, filmy, grafiki i komunikaty prasowe.